Urząd Miasta Kobyłka MOK | ONLIN Facebook  Mapa strony Biuletyn informacji Publicznej

Aktualności

MEDALE NA WARSZAWSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY

W miniony weekend na warszawskiej Ochocie odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 482 zawodników z 29 mazowieckich klubów Okręgowego Związku Karate.

Świetny start zaliczyły dwie młode zawodniczki trenujące karate kyokushin w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce. Hania Kozłowska po dwóch wygranych pojedynkach zdobyła brązowy medal w kategorii walk kontaktowych!

Weronika Deptuła w konkurencji kata uplasowała się na trzecim miejscu. Weronika również rywalizowała w konkurencji walk kumite, zwyciężyła w rundach eliminacyjnych, co niestety nie zagwarantowało jej miejsca medalowego. Zawodniczki zdobyły cenne doświadczenie, które zaprocentuje na kolejnych ważnych turniejach.