Urząd Miasta Kobyłka MOK | ONLIN Facebook  Mapa strony Biuletyn informacji Publicznej

Aktualności

Cztery medale młodych karateków z Kobyłki

W miniony weekend najmłodsi karatecy, którzy na co dzień trenują karate kyokushin w Miejskim   Ośrodku Kultury w Kobyłce, rywalizowali na zawodach Mazowieckiej Ligi Karate w Michałowicach. Był to turniej w lekkim kontakcie dla dzieci w wieku 7-12 lat, uczestniczyło w nim 230 zawodniczek i zawodników z 15 klubów z Województwa Mazowieckiego.

Karatecy z Kobyłki zdobyli cztery medale. Antek Wrzosek wywalczył srebrny medal, a na trzecim miejscu podium z brązowymi medalami stanęli: Kinga Biesiada oraz Leon Klimek. W zawodach brał udział także Kajetan Biesiada, który niestety przegrał w walce o podium i nie zakwalifikował się do strefy medalowej.

Dla większości startujących były to pierwsze zawody wyjazdowe. Gratulujemy odwagi i życzymy wytrwałości w treningach i determinacji do kolejnych startów!