Urząd Miasta Kobyłka MOK | ONLIN Facebook  Mapa strony Biuletyn informacji Publicznej

pluk

Aktualności

Budżet Obywatelski w Kobyłce

19 kwietnia rozpoczął się etap zgłaszania projektów w Budżecie Obywatelskim Miasta Kobyłka. Tworzyć pomysły i zgłaszać projekty będzie można do 16 maja - uczestnictwo w budżecie obywatelskim to świetna okazja, żeby razem z innymi decydować o tym, jak zmienia się Kobyłka.

Najważniejsze informacje:

Jakie projekty można zgłaszać?

Zadania, które mogą być finansowane mają charakter twardy (inwestycje, remonty, modernizacje, budowy, zakupy wyposażenia itp.) albo miękki (działania prospołeczne, oświatowe, edukacyjne lub sportowo-rekreacyjne).

Maksymalna wartość projektu twardego nie może przekroczyć 150 tys., a miękkiego 20 tys. zł

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/26ab.png");">⚫️Każdy może zgłosić maksymalnie dwa projekty. Jeśli zgłaszający projekt ma poniżej 13 lat, musi załączyć zgodę rodziców lub opiekunów ustawowych.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/26ab.png");">⚫️Zgłaszanie odbywa się w dwóch formach: papierowej (na formularzu) lub elektronicznie za pośrednictwem systemu obsługi budżetu obywatelskiego: https://budzet.kobylka.pl/pl

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/26ab.png");">⚫️Wymogi dotyczące zgłoszeń projektów i elementów, jakie powinny zawierać dostępne są w Uchwale (https://budzet.kobylka.pl/pl/budzet/kampania-informacyjna)

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/26ab.png");">⚫️Do zgłoszenia należy załączyć listę poparcia z podpisami co najmniej 15 mieszkańców Kobyłki (nie uwzględniając projektodawców). Wzór listy poparcia dostępny jest w załącznikach na stronie podanej wyżej.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te/1/16/26ab.png");">⚫️Wszystkie zgłoszone projekty będą opublikowane w systemie budżetu obywatelskiego.

Więcej informacji:

Kasa czynna:
pon-czw : 12:00 -20:00
pt : 10:00 - 18:00

Sekretariat czynny:
08:00 - 16:00 (Pon - Pt) 

Godziny otwarcia MOK:
Pon. - Pt. 08.00 - 22.00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela nieczynne